Novinky
1.10.2018
Implementace systému plánování rozvozů na VKS v ZS Dynín

1.3.2019

Implementace IS WES ve společnostech :
Hanácká zemědělská a.s.
Agrosystém-Pohořany s.r.o.

1.3.2023
Implementace IS WES - ANIMIX
ve společnosti
Zemědělská společnost Petřín s.r.o.

1.10.2023
Implementace IS WES - NOVČ
ve společnosti
MSK Kroměříž a.s.
 
Hledej
 
Kontakt
ZZNet, s.r.o.
Na Klikovce 367/7
140 00 Praha 4
tel: +420 230 234 588
email: zznet@zznet.cz
na mapě

 

O společnosti

    Firma ZZNet, s.r.o. byla založena v roce 1993 jako společenství odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti aplikace informačních technologií  v obchodních organizacích působících v oblasti zemědělského obchodu a výroby.

    Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je vývoj a metodický servis informačního systému pro podporu ekonomické a obchodní administrativy obchodních organizací, s důrazem na oblast obchodu se zemědělskými komoditami, živočišné prvovýroby a výroby krmných směsí.

     Historie informačního systému IS WES, který je naším stěžejním produktem, se odvíjí od systému centrálního hromadného zpracování dat na sálovém počítači výpočetního střediska Generálního ředitelství Zemědělského zásobování a nákupu v Praze, ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

 

    Počátkem devadesátých let, s rostoucím nástupem distribuovaného zpracování dat, byl pro počítače PC v prostředí OS DOS vyvinut systém EPIS, který byl velmi úspěšný, celá řada konkurenčních firem, snažících se proniknout na trh podniků ZZN, jej používala jako přísný standard.

     V souladu s vývojem ve světě informačních technologií se vyvíjí i informační systém IS WES, jeho základem je transakční SQL databáze, kterou lze provozovat jak na Windows servrech, tak na Linuxu.

    Klientské přístupy k datům jsou možné jak v lokálních PC sítích tak v terminálovém prostředí.

    Samozřejmostí jsou výstupy ve standartních formátech a otevřená databázová konektivita.

    I přes postupnou generační obměnu v naší společnosti, zůstává základ na kterém stavíme v oblasti analytického vývoje systému -  tím je dokonalá znalost prostředí nákupu a zpracování zemědělských komodit a výroben krmných směsí. Stejně tak, v oblasti metodické podpory zákazníka, zůstává naší prioritou kvalita, spolehlivost a osobní přístup.